touchfreeze indir

TouchFreeze

  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.8 MB
  • Sürüm 1.1
  • Dil İngilizce
  • Geliştirici Ivan Zhakov
TouchFreeze

TouchFreeze, özellikle dizüstü bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmıştır. Yazı yazarken yanlışlıkla tıklamaları önlemek için, dokunmatik yüzeyi otomatik olarak devre dışı bırakabilen, hafif, ancak kullanışlı bir programdır.

Dokunmatik yüzey, Denetim Masası’ndaki ‘Fare Özellikleri’ bölümüne erişilerek uzun süre kapatılabilir, ancak TouchFreeze hepsini çok daha basit hale getirir. Ayrıca, tekrar ihtiyacınız olduğunda dokunmatik yüzeyi yeniden etkinleştirirken zaman kaybetmenize gerek kalmaz, çünkü bu uygulama bunu yazmayı bırakır bırakmaz yapar.

Sadelik göz önünde bulundurularak tasarlanan uygulama herhangi bir ayar gerektirmez. Siz çalışırken, yazmaya başladığınız zamanı algılar ve dizüstü bilgisayarın dokunmatik yüzeyini anlık olarak kapatır. Bu şekilde, yazarken istenmeyen herhangi bir eylemin gerçekleştirilmesini engellersiniz.

TouchFreeze bu sorunu çözer ve klavyenin ve dokunmatik yüzeyin aynı anda kullanılmasını gerektiren eylemleri gerçekleştirmedikleri sürece tüm dizüstü bilgisayar kullanıcıları için kullanışlı hale gelir (bu durumda, uygulamayı tek bir tıklama ile kapatabilirsiniz).

Yukarıdaki bağlantıdan touchfreeze’i indirebilirsiniz.

Programı Oyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir