Breakaway Audio Enhancer

  • Lisans Deneme Sürümü
  • Boyut 4.60 MB
  • Sürüm 1.40
  • Dil İngilizce
  • Geliştirici Claesson Edwards

Breakaway Audio Enhancer
Çoğu bilgisayar kullanıcısı için ortak bir sorun, seslerin her zaman çok yüksek veya yeterince yüksek olmamasıdır, bu da bizi sürekli olarak ses seviyesini ayarlamaya zorlar. Breakaway Audio Enhancer ile bu sorunu çözmek yalnızca başlangıçtır. Bu yardımcı program, varsayılan medya oynatıcınızdan web tarayıcınıza kadar bilgisayarınızdaki herhangi bir uygulama için ses kalitesini önemli ölçüde artırabilir. En sevdiğiniz şarkıları dinlerken size çok daha iyi bir deneyim sunan çeşitli ön ayarlarla ve anlaşılması kolay kontrollerle birlikte gelir.

Uygulama 30 gün ücretsiz denenebilir. Windows 2000, XP, Vista ve Windows 7’de çalışır ve güçlü bir donanım gerektirmez. Kurulum işlemi basittir, ancak kurulum sihirbazının bilgisayarınıza ek bir sürücü yüklemesi gerekecektir. Yüklemenin yanı sıra, uygulamayı varsayılan ses cihazınız olarak da ayarlamanız gerekir, aksi takdirde çalışmaz.

Çoğu kullanıcı için Breakaway Audio Enhancer’ı kurmak ve yapılandırmak daha iyi bir ses deneyimi için yeterlidir, ancak gerekirse çeşitli ince ayarlar yapabilirsiniz. Uygulama, gizli simgeleri göster simgesine aracılığıyla istediğiniz zaman açabileceğiniz kompakt bir kullanıcı arabirimiyle birlikte gelir. Esas olarak bir dizi sürgü ve ölçüm cihazından oluşur, ancak diğer ince ayarları yapabileceğiniz genel bir ayarlar paneline de erişebilirsiniz.

Esasen, Breakaway Audio Enhancer, işletim sisteminin birincil ses cihazının yerine geçer. Sonuç olarak, bilgisayarınızda ses çıkaran her şey etkilenecektir. Sahip olduğunuz her uygulamada ekolayzır üzerinde ayarlamalar yapmak yerine, Breakaway Audio Enhancer’ın arayüzünde yalnızca bir kez yapabilirsiniz.

Uygulamanın etkileri açık olacaktır. Daha net seslerin yanı sıra, ses seviyesi düğmesine ulaşmanızı sağlayan tüm seslerin normalleştirildiğini de fark edeceksiniz. Başka bir deyişle, filminizde atışlar veya patlamalar olduğunda sesi kısmanız gerekmeyecek ve insanlar konuşurken sesi açmanız gerekmeyecek.

Programı Oyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir